پرفروش ترین کتاب اعتماد به نفس

امروزه بسیاری از افراد به دنبال پرفروش ترین کتاب اعتماد به نفس برای افزایش و تقویت اعتماد به نفس خود هستند. اعتماد به نفس از آن دسته مهارت هایی است که نمی توان برای آن تعاریف دقیق و مشخصی برایش ارائه داد. کتاب هایی که در حوزه اعتماد به نفس پر فروش و معروف هستند، می توانند در تقویت و بهبود اعتماد به نفس شما کمک فراوانی کنند.

در ادامه این مقاله ارزشمند همراه ما باشید تا بهترین و پرفروش ترین کتاب های اعتماد به نفس را به شما عزیزان معرفی کنیم. اعتماد به نفس یعنی اینکه ما به توانایی ها و چیزهایی که داریم، باور و ایمان قلبی داشته باشیم. کسی که اعتماد به نفس دارد، هیچگاه شکست نمی خورد و همیشه در مسیر پیشرفت حرکت می کند.

  • کتاب رمز اعتماد به نفس

یکی از کتاب های معروف در حوزه اعتماد به نفس، کتاب رمز اعتماد به نفس است. نویسنده این کتاب کتی کی و کلیر شیپمن

می باشد. این نویسنده یک روزنامه نگار و فعال در شبکه های اجتماعی و مجری شبکه ABC، با نوشتن این کتاب مفید در حوزه اعتماد به نفس، اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار می دهد. در این کتاب اینگونه بیان شده است که در هر سن و سالی باشید می توانید کارکرد مغزتان را تغییر دهید و هر مهارتی را یاد بگیرید. دستیابی به اعتماد به نفس زمانی امکان پذیر است که شما دست از کامل گرایی بردارید و خودتان را برای هر شکستی آماده کنید. در این کتاب راجب عاداتی صحبت شده است که در زندگی شخصی به شما و اعتماد به نفس شما بسیار کمک می کند. پرفروش ترین کتاب اعتماد به نفس

  • کتاب پروژه شادی

کتاب پروژه شادی پرفروش ترین کتاب اعتماد به نفس می توان به کتاب پروژه شادی اشاره کرد. نویسنده این کتاب گرچن کرافت روبین می باشد که به عنوان یکی از تاثیرگذارترین نویسندگان آمریکا معرفی شده است.

این کتاب به عنوان یکی از بهترین کتاب های اعتماد به نفس شناخته شده است و جزو پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز بوده است. ماجرای نوشتن این کتاب از دیدگاه نویسنده اینگونه است که نویسنده در یک روز بارانی سوار اتوبوس داخل شهر  بوده که ناگهان از خود می پرسد: اصلا من از زندگی  چه می خواهم؟

بعد خودش در جواب گفت: می خواهم خوشحال باشم. بعد از پاسخ به این سوال تصمیم می گیرد یک سال را به نوشتن کتاب پروژه شادی اختصاص دهد.

این کتاب برای تغییر زندگی شما نوشته شده است.

پرفروش ترین کتاب اعتماد به نفس

بیشتر بخوانید : آیا می دانستید  درواقع افسردگی حتی می تواند افراد را درسنین مختلف تحت تاثیر قرار دهد.

  • کتاب نیروی اعتماد به نفس

کتاب پروژه شادی

نویسنده  کتاب  نیروی  شگفتی آفرین اعتماد به نفس برای شما مشخص می کند که چگونه باید اعتماد به نفس خود را تقویت کنید. این نویسنده در زمینه درک و آموزش و شیوه های رشد مهارت دارد.

در این کتاب به شما آموزش داده می شود که چگونه اعتماد به نفس خود را تقویت کنید و در بخش های مختلف زندگی آن را بکار ببرید. نویسنده این کتاب، آقای برایان تریسی بیش از  25 سال است درباره زنان و مردان مختلف و مهارت هایی که دارند تحقیق کرده است. راهکار های تایید شده و کاربردی در این کتاب بر مبنای  و رفتار های  بسیاری از مردان و زنان  موفق بدست آمده در دنیای امروزی و اعتبار علمی آن ها با تجربه و پژوهش ثابت شده است.

این کتاب 4 سر فصل دارد در ابتدای مقدمه، ورود به حیطه عاری از ترس های زیان بار و سر فصل های آن شالوده اعتماد به نفس، احساس هدفمندی و توانایی شخصی، دستیابی به شایستگی و مهارت و بازی درونی اعتماد به نفس است. پرفروش ترین کتاب اعتماد به نفس

  • کتاب تو کله خر هستی

کتاب تو کله خر هستی

نویسنده این کتاب جن سینسرو است که در این کتاب اینگونه بیان می کند: ( درباره خودیاری و بعد معنوی  دنیا زیاد نمی دانستم و همین اطلاعات اندک هم چنگی به دلم نمی زد، از سوی دیگر با تمام وجود نیاز به تغییر را در خودم احساس می کردم و اگر توان آن را داشتم که از دیگران کمک بخواهم و غرورم را زیر پا بگذارم، حتما این کار را می کردم.)

این نویسنده در کتاب تعریف اعتماد به نفس خود با سر فصل هایی نظیر به همین کسی که هستی عشق بورز و ذهن تو ارباب سرنوشتت است. این نویسنده به طور جزئی تر دیدگاهش درباره مفاهیمی چون خودشناسی، معنویت، پول و ثروت و… را با زبان ساده و همه فهم با خوانندگان این کتاب در میان می گذارد.

شما با خواندن پرفروش ترین کتاب اعتماد به نفس می توانید این مهارت را در خودتان تقویت کنید. برای کسب آگاهی بیشتر در این حوزه، می توانید به مقاله بهترین کتاب اعتماد به نفس مراجعه کنید.

پرفروش ترین کتاب اعتماد به نفس

b2n

yun

The best-selling book of confidence