همه چیز راجب افسردگی بک

سلام به شما عزیزانی که برای رشد و یادگیری خودتان ارزش قائل هستید و شروع به خواندن مقاله ارزشمند ( همه چیز راجب افسردگی بک ) کرده اید. این را به شما یادآور می شویم که شما جزو 20 درصد از کسانی هستید که برای یادگیری خودتان ارزش قائل هستید و می خواهید این مقاله را مطالعه کنید.

در این مقاله ما به دنبال کسانی هستیم که می خواهند راهی ساده و کاربردی برای درمان افسردگی خودشان پیدا کنند. در این روز ها بیماری روانی، افسردگی بسیار زیاد شده است و این بیماری روی تمامی بعد های زندگی یک انسان تاثیر گذار خواهد بود. این بیماری نگران کننده می تواند عواقب جبران ناپذیری برای شما داشته باشد.

افسرده و ناراحت بودن در طولانی مدت می تواند آسیب های جدی به روح و روان شما بگذارد. افسردگی علائم مختلفی برای شما دارد، که یکی از آن ها می تواند عدم تمرکز، خستگی بیش از اندازه، احساس پ.چی و علائم جدی دیگر باشد که زندگی شما را تحت تاثیر قرارمی دهد.

هر چه زودتر و سریع تر اقدام به درمان افسردگی کنیم، این بیماری می تواند سریع تر و راحت تر درمان شود.

شناخت علائم افسردگی می تواند یکی از راه های درمان افسردگی توسط خودتان باشد، خیلی از اوقات ما بیماری افسردگی داریم اما متوجه این بیماری می شویم. یکی از راه های تشخیص افسردگی گرفتن آزمون بک می باشد. تست افسردگی بک یکی از تست های پر استفاده و مرسوم برای تشخیص افسردگی می باشد. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با آزمون افسردگی بک آشنا شوید.همه چیز راجب افسردگی بک

افسردگی چه تاثیری روی مغز دارد؟

پرسشنامه افسردگی بک

پرسشنامه افسردگی بک

در پرسشنامه بک، 13 گروه وجود دارد و هر گروه بیان کننده حالت روانی و روحی در یک فرد است. زمانی که شما خودتان در اوایل این بیماری روانی متوجه حالات و علائم افسردگی بشوید می توانید به راحتی این بیماری روانی را درمان کنید. همه چیز راجب افسردگی بک شامل یک پرسشنامه است که از 21 سوال تشکیل شده است و هر سوال 4 گزینه دارد. برای پاسخ دادن به این پرسشنامه بهتر است صادق باشید و تمامی  همان حالت های روحی که داشته اید را در گزینه ها پیدا کنید و آن را بنویسید.

پس از اینکه تست ها را تا آخر پاسخ داده اید، اعدادی که در این پرسشنامه را علامت زده اید، جمع کنید و نمره شما همان نمره افسردگی است. در این پرسشنامه می توانید مت.جه شوید که چقدر افسردگی دارید و برای بهیود این بیماری روانی تمامی تلاش خودتان را انجام دهید.همه چیز راجب افسردگی بک

چگونه با افسردگی برای همیشه خداحافظی کنیم؟

چگونه با افسردگی برای همیشه خداحافظی کنیم؟

بعد از پاسخ این تست شروع به درمان افسردگی کنید و  هر هفته به صورت مجدد این تست را انجام دهید تا روند بهبود خودتان را پیدا و  برای ادامه این روند تمامی تلاشتان را داشته باشید. خیلی از افراد احساس می کنند آدم های افسرده، در همه حال غمگین هستند و برای آینده خودشان برنامه ریزی ندارد، اما بیشتر افسردگی در افراد پنهان است و کسی متوجه آن نمی شود.

همه چیز راجب افسردگی بک می تواند به شما کمک کند تا اگر افسردگی شما بصورت پنهان است، نمایان شود و شما هرچه زودتر به فردی باانگیزه و پر انرژی تبدیل شوید.

همه چیز راجب افسردگی بک

طبق آخرین آمار های بدست آمده از  سازمان  بهداشت جهانی  350  میلیون نفر در دنیا از بیماری روانی افسردگی رنج می برند.

علائم افسردگی

علائم افسردگی

 1. فکر کردن راجب مرگ و خودکشی
 2. کاهش تمرکز
 3. کم شدن قدرت تصمیم گیری
 4. اضطراب ئ نگرانی راجب مسائل ساده
 5. رنجیدن به خاطر مسائل کوچک
 6. بی میلی و بی انگیزه راجب کار هایی که قبلا انجام می دادید
 7. اضطراب و نگرانی
 8. عذاب وجدان و حس گناه برای کار هایی که در گذشته خودتان انجام داده اید
 9. بی خوابی یا خوابیدن در مدت زمان زیاد
 10. بدن درد و ایجاد درد های جسمی بدلیل افکار شما
 11. کمبود انرژی برای انجام دادن کار های روزمره

 

در دنیای امروز خیلی از افراد بدلیل مشکلاتی که وجود دارد، دچار افسردگی می شوند. این بیماری روانی قابل درمان می باشد. در ابتدا بهتر است شما با استفاده از همه چیز راجب افسردگی بک و پرسشنامه بک، میزان افسردگی خودتان را مشخص کنید و بعد از آن تحت درمان قرار بگیرید.

بیشتر بخوانید : آیا می دانستید به طور تقریبی می توان گفت  بین 14 تا 23 درصد زنان، علائم افسردگی در بارداری و  تجربه خواهند کرد.

b2n

yun

Everything Rajab Beck Depression