معرفی کتاب در زمینه اعتماد به نفس

معرفی کتاب در زمینه اعتماد به نفس به شما کمک می کند تا مهارت اعتماد به نفس خودتان را افزایش دهید و به توانایی های خودتان باور داشته باشید. در مقاله های بهترین کتاب اعتماد به نفس و همچنین پر فروش ترین کتاب اعتماد به نفس، کتاب های فوق العاده ای در این زمینه به شما دوستان عزیز معرفی شده است. حتما به این مقالات ارزشمند سری بزنید. کتاب اعتماد به نفس باربارا در آنجلیس یکی از انواع کتاب هایی است که در زمینه اعتماد به نفس مخاطبان زیادی را جذب خودش کرده است. این نویسنده بزرگ در بخشی از کتاب خودش راجب اعتماد به نفس اینگونه بیان می کند که:

هنگامی که فقط به کار هایی دست می زنید که می دانید موفق می شوید، هرگز به اعتماد به نفس واقعی دست پیدا نمی کنید.

او در کتاب خودش می گوید : اعتماد به نفس حقیقی این نیست که نترسیم، اعتماد به نفس واقعی آن است که بدانید و مطمئن باشید با این که می ترسید اما بی گمان دست به عمل خواهید زد.

او یک جمله بی نظیر راجب اعتماد به نفس دارد که  می گوید : ما معمولا رویاهای خود را کوچک و محدود می کنیم یا خود را قانع و بی توقع جا زدن و خواسته و  نیاز های خود را انکار کردن و آرزو نداشتن، از روبه رو شدن  با این حقیقت که چقدر  به خودمان بی اعتماد هستیم، رویگردانیم. در ادامه مقاله معرفی کتاب در زمینه اعتماد به نفس، همراه ما باشید تا با این کتاب ارزشمند و کاربردی بیشتر آشنا شوید.

معرفی کتاب در زمینه اعتماد به نفس

کتاب اعتماد به نفس اثر باربارا دی آنجلیس

کتاب اعتماد به نفس اثر باربارا دی آنجلیس

این کتاب در 5  فصل تدوین شده است.این 5 فصل شامل :

  1. در جستجوی اعتماد به نفس و خودباوری واقعی
  2. چگونه از تخریب خویشتن دست شسته و به رویاهای خود اعتماد کنیم؟
  3. چگونه خودباوری و اعتماد به نفس  را از هم اکنون در خود تقویت کنیم؟
  4. چرا اعتماد به نفس ضعیف، عاداتی است که ترک آن مشکل است
  5. چگونه سه نوع اصلی از اعتماد به نفس و خودباوری را در خود شکوفا کنیم؟

فواید اعتماد به نفس بالا

در این کتاب تعریف دقیقی از  اعتماد به نفس و خودباوری بیان می شود.

در این کتاب نویسنده کتاب ( باربارا دی آنجلیس ) خودباوری واقعی را به شما معرفی می کند و روش های کارآمدی را به شما آموزش می دهد تا بتوانید از آن ها در شغل، روابط عاطفی، روابط اجتماعی و… استفاده کنید.باربارا دی آنجلیس یک نویسنده، روان شناس و سخنران آمریکایی است. این فرد یک شخصیت محبوب و سخنران انگیزشی است که جزو اولین کسانی بوده است که ایده خود یاری را رواج داد و به عنوان اولین معلمان انگیزشی دنیا شناخته شده است.

  • در این کتاب راجب اعتماد به نفس اینگونه نوشته شده است که :

زمانی که ذهنتان به شما می گوید : بعید می دانم موفق شوم، در واقع باید به خودتان بگویید : به خودم اطمینان ندارم که بتوانم  مطالعه کنم، یاد بگیرم و هر کاری لازم باشد انجام دهم تا به آرزوها و رویاهایم دست یابم. هر چقدر  بع اراده  خود اطمنیان داشته باشید، اعتماد به نفس بیشتری  هم در خود احساس خواهید کرد.

داشتن خود باوری در این کتاب به این معناست : به خود اطمینان داشته باشید که می توانید ترس های که در وجودتان هست، را ازبین ببرید و تسلیم نشوید.

معرفی کتاب در زمینه اعتماد به نفس

بیشتر بخوانید : آیا می دانستید افسردگی یک بیماری روانی است که ممکن است در طول مراحل زندگی تکرار شونده باشد. درمان این بیماری ممکن است چند ماه تا چند سال طول بکشد که این بستگی به خود فرد دارد.

 اگر از شما بپرسند اعتماد به نفس به چه معناست، چه پاسخی دارید؟

در باور بسیاری از افراد اعتماد به نفس یعنی اینکه شما در یک مهارتی بدون هیچگونه ایراد باشید.اگر اعتماد به نفس  شما در کاری باشد که می توانید آن را به بهترین شکل انجام دهید، پس فقط در زمان انجام دادن آن کار اعتماد به نفس دارید و در سایر کار های دیگر  اعتماد به نفس پیدا نمی کنید. بیشتر افراد کار هایی را انجام می دهند که از پس آن ها  بر می آیند. اگر شما چنین تفکری را دارید، پیشنهاد می شود حتما این کتاب را مطالعه نمایید.

معرفی کتاب در زمینه اعتماد به نفس

افزایش اعتماد به نفس در مردان

معرفی کتاب در زمینه اعتماد به نفس و خواندن کتاب اعتماد به نفس باربارا دی آنجلیس را به تمام کسانی که به دنبال یک زندگی پر از قدرت و رو به رشد هستند، پیشنهاد می کنم. این کتاب به شما کمک می کند تا خودتان را بهتر بشناسید و توانایی هایی که دارید را باور داشته باشید و هیچگاه در برابر چالش های زندگی تسلیم نشوید.

معرفی کتاب در زمینه اعتماد به نفس

b2n

yun

Introducing the book in the field of self-confidence