خلاصه کتاب اعتماد به نفس باربارا

در این مقاله مفید و ارزشمند می خواهیم خلاصه کتاب اعتماد به نفس باربارا را به رایگان برای شما بیاوریم تا با خواندن خلاصه مفید این کتاب در این مقاله، راهکار های تقویت اعتماد به نفس یاد بگیرید و آن ها را به کار بگیرید.  این کتاب اعتماد به نفس که نوشته باربارا دی آنجلیس است درباره باور های غلط راجب اعتماد به نفس است. این نویسنده در این کتاب بخشی از زندگینامه خود را چگونگی دستیابی او به اعتماد به نفس را بیان می کند. این نویسنده به شما کمک می کند تا با خواندن این کتب به اعتماد به نفس واقعی برسید.

اگر فکر می کنید که کمبود اعتماد به نفس دارید و از کمبود اعتماد به نفس خودتان رنج می برید، به شما پیشنهاد می کنیم این کتاب ارزشمند و مفید را مطالعه کنید. این کتاب یکی از کتاب هایی است که کمک زیادی به شما می کند تا اعتماد به نفس کافی را برای  شروع کردن کاری و پیشرفعت کردن، پیدا کنید. اعتماد به نفس احساس خودمان نسبت به توانمندی هایی است که داریم. گاهی اوقات می بینیم که ما توانایی انجام دادن مهارت و کاری را داریم، ولی برای انجام دادن آن کار اعتماد به نفس کافی نداریم و نمی توانیم در انجام دادن آن کار سر بلند باشیم.

نویسنده این کتاب این موضوع را بیان می کند که اگر اعتماد به نفس بر پایه هایی باشد که خوب انجام می دهیم تنها خودمان را محدود می کنیم و تنها در بعضی از مواقع اعتماد به نفس داریم. برای مثال به خودمان می گوییم که اگر فلان ماشین و خانه را داشته باشیم، اعتماد به نفس داریم و احساس بهتری نسبت به خودمان داریم.

پرفروش ترین کتاب اعتماد به نفس

خلاصه کتاب اعتماد به نفس باربارا

کتاب باربارا دی آنجلیس

کتاب باربارا دی آنجلیس اگر احساس می کنید که اعتماد به نفس پایینی دارید، ما به شما پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله را مطالعه کنید، چون خواندن خلاصه کتاب اعتماد به نفس باربارا به تقویت اعتماد به نفس شما کمک فراوانی می کند.

ولی باید این حقیقت را باور کنیم که ما باید در تمامی مواقع اعتماد به نفس داشته باشیم و داشتن اعتماد  به نفس یک حس درونی است که به عوامل بیرونی ارتباطی ندارد و بستگی به خودمان و احساسی است که داریم.

در این کتاب نویسنده قرار است بگوید که اعتماد به نفس حقیقتی است که از درون شما سرچشمه می گیرد و به عوامل بیرونی ارتباطی ندارد. اعتماد به نفس حسی است که شما راجب خودتان و توانمندی هایی که دارید است.

علت کاهش اعتماد به نفس بعد از ازدواج

سر فصل های کتاب اعتماد به نفس باربارا دی آنجلیس

سر فصل های کتاب اعتماد به نفس باربارا دی آنجلیس

خلاصه کتاب اعتماد به نفس باربارا

نویسنده این کتاب باربارا دی آنجلیس می باشد که سر فصل  این کتاب بصورت زیر است.

  1. در جستجوی اعتماد به نفس
  2. چطور از کارشکنی در کار خود دست برداریم و به رویاهایمان اعتماد کنیم؟
  3. چطور از همین حالا اعتماد به نفس را در خود ایجاد کنیم؟
  4. چرا رها شدن از بند عادت کمبود عزت نفس دشوار است؟
  5. فراگیری و تسلط بر سه نوع اعتماد به نفس

خلاصه کتاب اعتماد به نفس باربارا

افزایش اعتماد به نفس درباره ظاهر

داستان باربارا دی آنجلیس

داستان باربارا دی آنجلیس

باربارا دی آنجلیس می گوید:

وقتی اعتماد به نفس را بر اساس کاری که می خواهید انجام دادن آن بر میایید استوار نکنید و به جای آن به این فکر کنید که چه کسی هستید و چه چیزی می خواهید خلق کنید فکر کنید یعنی برای اهداف خودتان بجنگید و روی هدفی که دارید مقاومت کنید، اینگونه می شود که که هیچ فردی نمی تواند این کار را انجام دهد.

اعتماد به نفس واقعی یعنی این! شما باید در هر شرایطی به توانایی های خودتان اعتماد داشته باشید و بدانید که توانایی های شما منحصر به فرد است و شما با تمرکز بر روی آن موفق می شوید.

اهمیت اعتماد به نفس در روابط عاطفی

 

 

باربارا دی آنجلیس اینگونه در کتاب خودش  آورده است ت که به عنوان شخصی که اگر بخواهم کاری را انجام دهم باید در ابتدا یاد بگیرم و به اراده ام  اعتماد کامل دارم و بارها باید سعی کنم که از اشتباهاتی که از من سر می زند آنقدر  نکته یاد گرفته ام تا درباره چگونگی انجام کار  جدید خودم احساس  خوبی پیدا کنم.

خلاصه کتاب اعتماد به نفس باربارا

b2n

yun

Summary of Barbara’s Confidence Book