بهترین کتاب درمان افسردگی

سلام به دوستان عزیزی که برای رشد و یادگیری ارزش قائلید و شروع به مطالعه مقاله ارزشمند ( بهترین کتاب درمان افسردگی ) کرده اند. افسردگی در مقابل یک شکست اتفاق می افتد و  و می تواند به صورت ناگهانی اتفاق می افتد و تمام زندگی یک انسان افسرده را در بربگیرد. افسردگی یکی از شایع ترین بیماری های روانی است که زندگی شما را تحت شعاع قرار می دهد. این بیماری می تواند پیامد های فاجعه باری را برای شما داشته باشد.

برای درمان افسردگی باید چه کتاب هایی بخوانیم؟ افسردگی یک بیماری روانی است که فرد دوست دارد به تنهایی و با بی حوصلگی به کار هایش ادامه دهد. کتاب می تواند یک راه خوب برای نجات دادن شما از این بیماری روانی باشد و یک درمان موثر به حساب می آید. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا از انواع بهترین کتاب هایی که شما را در این حوزه و عرصه کمک می کنند، آشنا شوید. عوامل زیادی می تواند باعث بروز مشکلات و این نوع بیماری شود مانند : شرایط اقتصادی، از دست دادن یک عزیز، از دست دادن شغل، طلاق عاطفی و…افسردگی حالتی است که در آن فرد حالت روحی مناسب و با نشاطی را ندارد و به پوچی و بی احساسی رو می آورد. داشتن یک سری از بیماری های زمینه ای و ژنتیکی می تواند بروز افسردگی را سریع تر انجام دهد.

اخطار! این مقاله یک مقاله رایگان می باشد که شما با خواندان آن می توانید بیماری روانی افسردگی را درمان کنید.

بیشتر بخوانید : آیا می دانستید یکی از افسردگی های خطرناک، افسردگی در بارداری می باشد؟

  •  کتاب با تغییر مغزتان زندگی تان را تغییر دهید

 بهترین کتاب درمان افسردگی را می توانیم به کتاب با تغییر مغزتان زندگی تان را تغییر دهید، اشاره کرد. شما هر چقدر هم که سن زیادی داشته باشید می توانید ایده ها و فکر های جدیدی را وارد مغزتان کنید و چیز های تازه ای را برای رشد و یادگیری خودتان آموزش ببینید. در این کتاب شما با یادگیری اینکه افکار منفی خودتان را کنار بگذارید، یاد می گیرید همیشه انرژی مثبت باشید و اوضاع بیرونی روی حال شما تاثیر چندانی نداشته باشد.

  • کتاب چرا مردان در خانه سکوت می کنند؟ غلبه بر میراث نهفته افسردگی مردان

کتاب چرا مردان در خانه سکوت می کنند؟

بهترین کتاب درمان افسردگی برای مردان را می توانیم به کتاب معروف کتاب چرا مردان در خانه سکوت می کنند؟ غلبه بر میراث نهفته افسردگی مردان اشاره کرد. در این کتاب راجب افسردگی مردان توضیح داده شده است و نویسنده این کتاب نتیجه چند پژوهش را بررسی  و تاثیر این نوع بیماری روانی را  بر روی مردان و خانواده ها تجزیه و تحلیل کرده است.

در این کتاب تمامی جزئیات افسردگی را در مردان و زنان توضیح داده شده است.

افسردگی چه تاثیری بر روی مغز دارد؟

  • کتاب به خویشتن جدیدتان خوش آمد بگویید! نگاهی نو به افسردگی و درمان آن در زنان

بهترین کتاب درمان افسردگی

یکی دیگر از بهترین کتاب درمان افسردگی کتاب به خویشتن جدیدتان خوش آمد بگویید! نگاهی نو به افسردگی و درمان آن در زنان اسنت که در این کتاب کلی بروگان و کریستین لو برگ، وابستگی به دارو را به  درمانی برای پنیک ( وحشت )، اندوه و افسردگی  و مشکلات دیگر تبدیل شده است.

در این کتاب با برنامه 30 روزه، به شما آموزش داده می شود تا مصرف دارو را به طور کلی کنار بگذارید.

  • کتاب شش گام برای مقابله با افسردگی ( بدون مصرف دارو )

یکی دیگر از بهترین کتاب درمان افسردگی کتاب شش گام برای مقابله با افسردگی ( بدون مصرف دارو ) است که در این کتاب میزان افسردگی را در دنیای پر از مشکل امروزی رو به افزایش می داند. نویسنده این کتاب، استفن اس ایلاردی می باشد. این نویسنده با استفاده از تکنیک های مقابله با افسردگی ما را به زندگی کردن در زمان حال  تشویق می کند.

  • کتاب کاربرد توجه آگاهی در درمان افسردگی : خود را از غمگینی مزمن برهانید

کتاب کاربرد توجه آگاهی در درمان افسردگی

یکی دیگر از بهترین بهترین کتاب درمان افسردگی می توانیم به کتاب کتاب کاربرد توجه آگاهی در درمان افسردگی : خود را از غمگینی مزمن برهانید اشاره کنیم. در این کتاب راجب بیماری روانی افسردگی توضیح می دهد و یادآور می شود که چرا زمانی که می خواهیم از افسردگی فرار کنیم بیشتر درگیر آن می شویم.

 

با خواندن انواع و  بهترین کتاب درمان افسردگی می توانید خودتان برای افسردگی درمانی را پیدا کنید.

اعتماد به نفس

b2n

yun

The best book to treat depression