اعتماد به نفس فریدونفر

آیا دوست دارید با خواندن ای مقاله ارزشمند ( اعتماد به نفس فریدونفر ) با یک دوره جامع و خفن برای افزایش اعتماد به نفس خودتان آشنا شوید؟ اگر برای رشد خودتان ارزش قائل هستید، پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید! اعتماد به نفس یکی از مهارت هایی است که تمامی افراد به آن نیاز داریم و برای پیشرفت و رسیدن به موفقیت نیاز به مهارت اعتماد به نفس داریم. دوره اعتماد به نفس فریدونفر یکی از دوره هایی است که شما با شرکت کردن در این دوره

می توانید حال خوب و اعتماد به نفس را تجربه کنید. اعتماد به نفس یکی از لازمه های موفقیت است که اکثر افراد موفق و بزرگ دنیا از اعتماد به نفس بالایی برخوردار هستند. افرادی که اعتماد به نفس بالایی دارند توانایی های خودشان را دست کم نمی گیرند و برای اینکه توانایی هایشان را تقویت کننند، خودشان را با چالش های جدید زندگی روبه رو می کنند.

آیا شما افرادی را می شناسید که اعتماد به نفس  پایینی داشته باشند و به موفقیت رسیده باشند؟ تمامی افرادی که به موفقیت می رسند، اکثرا اعتماد به نفس بالایی دارند و به توانایی های خودشان باور دارند. شما با داشتن اعتماد به نفس، هر بار که شکست می خورید می توانید دوباره شروع کنید و به موفقیت برسید.

برای مثال یک قهرامان ورزشی را در نظر بگیرید که بارها در مسابقات شکست خورده است و بارها نیز به موفقیت رسیده است، اما این ورزشکار دست از تلاش کردن برنداشته است و دوباره با تکیه بر توانایی و مهارت هایی که داشته است، تلاش خودش را کرده است تا به موفقیت برسد. اعتماد به نفس باعث می شود شما در تمامی زمینه های زندگی موفق باشید و از درون احساس توانایی داشته باشید افزایش اعتماد به نفس درباره ظاهر.

معرفی و خلاصه بسته جامع غیر حضوری اعتماد به نفس

معرفی و خلاصه بسته جامع غیر حضوری اعتماد به نفس در این مقاله، تمامی اطلاعات راجب اعتماد به نفس فریدونفر را برای شما آورده ایم تا از این بسته ارزشمند و مفید اطلاعات لازم را کسب کنید. وقتی ما اعتماد به نفس نداشته باشیم، نمی توانیم از پس بسیاری از مشکلات زندگی بر بیاییم. ویدیو های این دوره با کیفیت بالا و بصورت HD برای شما عزیزان ارائه می شود. صوت ها  و پی دی اف های دوره اعتماد به نفس فریدونفر نیز با کیفیت بالا برای راحتی شا عزیزان در پنل کاربری قرار گرفته است. شما با ثبت نام کردن در این دوره ارزشمند از هدایای ویژه ای نیز برخوردار می شوید. در این دوره پشتیبان هایی نیز برای شما در نظر گرفته شده است که می توانید  سوالات خوتان را از آن ها بپرسید. اعتماد به نفس فریدونفر

مدرس : هانیه فریدونفر

تایم محتوا : بیش از 1000 دقیقه محتوای آموزشی  و کاربردی  که شامل فیلم، فایل صوتی، اسلاید های آموزشی می باشد

محل برگزاری : هر جایی از دنیا که باشید، می توانید با استفاده از وسایل الکترونیکی مانند لپتاب، تلفن همراه، فیلم های این دوره را بصورت آتلاین و آفلاین از طریق سایت مشاهده نمایید

مبلغ سرمایه گذاری : مبلغ سرمایه گذاری این دوره را می توانید از طریق سایت، قسمت محصولات مشاهده نمایید، با سرمایه گذاری کردن در این دوره، می توانید اعتماد به نفس خودتان را برررای همیشه افزایش دهید اعتماد به نفس در مورد زیبایی.

زمانی که اعتماد به نفس را به طور کامل یاد بگیریم، چه اتفاقی برای ما می افتد؟

معنای واقعی اعتماد به نفس یعنی چه و اعتماد به نفس یعنی چه و با شرکت کردن در این دوره چه اتفاقی برای ما می افتد؟ اعتماد به نفس یعنی اینکه ما از لحظ ذهنی مطمئن باشیم که می توانیم کاری را با کیفیت عالی انجام دهیم. اعتماد به نفس یعنی داشتن مهارت کافی برای انجام دادن کاری. اعتماد به نفس به ما یک حس ارزشمندی و توانمندی را القا می کنند. ما زمانی اعتماد به نفس داریم که مهارت کافی را در انجام دادن کاری داشته باشیم و همچنین نسبت به توانایی هایمان یک ذهنیت مثبت داشته باشیم.

درباره مدرس دوره اعتماد به نفس فریدونفر

درباره مدرس دوره اعتماد به نفس فریدونفر

هانیه فریدونفر هستم مدرک کارشناسی روانشناسی بالینی و بیش از 6 مدرک تخصصی در حوزه کاری دارم . علاوه بر مشاوره حضوی و آنلاین مدرس تخصصی دوره های مهارت های زندگی، ارتباط موثر، مدیریت خشم، مهارت همدلی ، افسردگی، دوره ازدواج موفق، دوره روابط عاطفی، دوره شکست عاطفی ، دوره جذابیت، دوره ۷مین زندگی ، دوره پیش از ازدواج در خدمت شما عزیزان می باشم اهمیت اعتماد به نفس در روابط عاطفی.

در زمینه روابط فردی و روابط عاطفی مشاوره و آموزش میدم و به دیگران کمک میکنم که زندگی شادتر و با آرامش بیشتری رو برای خودشون و اطرافیانشون بسازن!

 • با آموزشهای من اگه بخوای میتونی بهشت زندگیتو بسازی!
 • چون زندگی آموختنی و ساختنیه
 • بهانه هایی که برای شرکت نکردن در این دوره می آوریم
 • زندگی بدون اعتماد به نفس مگه چشه؟
 • خیلی گرونه، ارزششو نداره…
 • دیگه از من گذشته…
 • این چیزا با آموزش درست نمیشه!
 • خودم می تونم اعتماد به نفسمو تقویت کنم
 • بعید می دونم دوره خوبی باشه!
 • می تونم با پولش لباس بگیرم
 • و…

این ها تمام بهونه هایی هستند که افراد برای شرکت نکردن در این دوره می آورند و می خواهند حالت موجود را حفظ کنند و از دایره  امن خارج نشوند.

 گارانتی بازگشت وجه دوره اعتماد به نفس فریدونفر

گارانتی بازگشت وجه دوره اعتماد به نفس فریدونفر

یکی از مزیت هایی که دوره اعتماد به نفس فریدونفر دارد، این است که شما می توانید بدون هیچگونه ریسکی این دوره را تهیه کنید زیرا این دوره، گارانتی بازگشت وجه دارد و در صورت نارضایتی از این دوره، تمامی مبلغ این دوره به شما بازگردانده می شود.

 ما بقدری به این دوره و آموزش هایی که در پیج ما قرار دارد، ایمان داریم، که  برای همه محصولات و دوره هایمان، گارانتی بازگشت بدون هیچگونه قید و شرطی داریم معرفی کتاب در زمینه اعتماد به نفس.

 

به شما عزیزان تبریک می گوییم که می خواهید این  تصمیم مهم را بگرید و با تهیه این دوره غیر حضوری، مهارتی مهم یاد بگیرید و اعتماد به نفس خودتان را در تمامی زمینه های زندگی افزایش دهید. برای خرید دوره جامع اعتماد به نفس فریدونفر، فقط کافیست به قسمت محصولات سایت  هانیه فریدونفر مراجعه کنید و به راحتی این دوره را خریداری  کنید.

اعتماد به نفس فریدونفر

b2n

yun

rizy

confidence